4 miejsca, które trzeba odwiedzić w Koszalinie

 1. Praca Koszalin
 2. Turystyka - Koszalin
 3. 4 miejsca, które trzeba odwiedzić w Koszalinie
Filter

Wybierasz się do Koszalina i nie wiesz, co warto zobaczyć w tym mieście? Jeśli masz trudności z wybraniem najciekawszych atrakcji, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą propozycji:

 1. Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

Jest to stosunkowo nowa placówka, działająca od początku 2016 roku. Ekspozycja prezentuje w porządku chronologicznym historię polskich jednostek przeciwlotniczych. W muzeum możemy oglądać wystawy czasowe oraz ekspozycję plenerową, która daje niespotykaną okazję do tego, by zobaczyć przeciwlotniczy sprzęt wielkogabarytowy artyleryjski czy rakietowy.

 1. Park wodny

To miejsce rekreacji, gdzie będą dobrze się bawić zarówno dzieci, jak i seniorzy. Atrakcje dostępne  na terenie parku wodnego to m.in. hydrocycling, zajęcia fitness i sauna. Najmłodsi mają szanse rozpocząć tu naukę pływania. Nie tylko sport i rekreacja służą wypoczynkowi, ale też odnowa biologiczna. Warto wspomnieć, że w koszalińskim parku wodnym można umówić się na zabieg pielęgnacyjny lub na masaż.

 1. Papugarnia

Jeśli lubisz egzotyczne zwierzęta, to musisz odwiedzić to wyjątkowe miejsce. W koszalińskiej papugarni można spotkać takie ptaki, jak afrykanka kongijska, ara, konura słoneczna czy pionites. Siedemdziesiąt kolorowych ptaków przemieszcza się tutaj całkowicie swobodnie.

 1. Park linowy

Na atrakcję znajdującą się na Górze Chełmskiej, składają się trasy o różnych poziomach trudności. Odnajdą się tu dzieci, jak i dorośli. Oczywiście można liczyć na wsparcie instruktora. Oferta parku linowego obejmuje też ściankę wspinaczkową, nocne przejścia po trasach, a także organizację imprez integracyjnych i urodzin dla najmłodszych.

2 Komentarze Zostaw komentarz

 1. Sławek 16 lutego 2022 Subscriber

  Polecam serdecznie Papugarnię, przepiękne okazy ptaków.

  • Iwona 21 lutego 2022 Administrator

   Dziękujemy za polecenie.

Zostaw komentarz