Zarządca nieruchomości komercyjnej

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Zarządca nieruchomości komercyjnej

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Zadania:
  • prowadzenie pełnej obsługi nieruchomości (centrum handlowe), przygotowywanie planów gospodarczych, uchwał, rozliczanie mediów, przygotowanie i prowadzenie zebrań
  • nadzór nad realizacją PPM, serwisami technicznymi, pogotowiem technicznym
  • nadzór nad procesem gwarancyjnym, zgłaszanie i nadzór nad usuwaniem wad gwarancyjnych
  • przygotowanie i realizacja budżetu nieruchomości
  • optymalizacja i kontrola kosztów związanych z nieruchomością
  • bieżące i okresowe raportowanie
  • przygotowywanie i aktualizowanie bazy umów, bazy właścicieli lokali, kart nieruchomości, draftów planów gospodarczych
  • prowadzenie cyklicznych spotkań z inwestorem/właścicielem nieruchomości i najemcami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami oraz wiedza ogólna z zakresu obsługi technicznej budynków komercyjnych
  • doświadczenie w obsłudze dużych wspólnot mieszkaniowych
  • znajomość zagadnień związanych z rękojmią, gwarancją, współpracy z deweloperami oraz generalnym wykonawcą budynków
  • znajomość podstawowych zagadnień z księgowości takich jak: rozliczenia mediów, naliczenia, sprawozdania finansowe
  • biegła znajomość pakietu Office (Excel, Word, Outlook, Power Point), znajomość programów do rozliczania wspólnot mieszkaniowych
  • wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • licencja zarządcy nieruchomości – mile widziane
Dodatkowe informacje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • szeroką ofertę szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program Multisport
  • przyjazne środowisko pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.