Terapeuta/masażysta

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Terapeuta/masażysta
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Karlino
Numer: StPr/24/0178
OBOWIĄZKI:
wykonywania masaży azjatyckich takich jak masaż filipiński, balijski, tajski, gorącymi kamieniami, tkanek głębokich, drenaż limfatyczny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność, uczciwość, obowiązkowość, zaangażowanie
Uprawnienia: Kurs masażu
Uprawnienia: KURS MASAŻU CIEPŁYMI KAMIENIAMI

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : masaż filipiński, balijski, tajski, gorącymi kamieniami, tkanek głębokich, drenaż limfatyczny[Inne] : dodatkowym atutem będzie język czeski, niemiecki, koreański, japoński, chiński i filipiński.

Miejsce pracy:

Karlino

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

// Sprawdź najnowsze ogłoszenia pracodawców:

Bank Pocztowy S.A.

Lokalizacja: Koszalin

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (FP 6/3) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • dzisiaj