Technik farmaceutyczny

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Technik farmaceutyczny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/22/1699
OBOWIĄZKI:
SPRZEDAŻ, PRZYGOTOWANIE LEKÓW WG. RECEPTURY, WYDAWANIE LEKÓW I MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH BEZ DZWIGANIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik farmacji

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

SILVA LS Sp. z o.o.

Zadania na stanowisku: Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych; Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach; Naprawy wagonów i pociągów. Wymagania: Gotowość do podróży służbowych i/lub pracy stacjonarnej w...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

obsługa biura, strony internetowe, media społecznościowe, obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi klienta, programów klienta i orientacja na media społecznościowe, orzeczenie o...

  • wczoraj