Sprzedawca

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2352
OBOWIĄZKI:
zamawianie towaru i sprzedaż, obsługa komputera i obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa klienta

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawne uzupełnianie towaru na półkach dbanie o dostępność asortymentu oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO jako firmy przyjaznej klientowi...

  • dzisiaj

Exorigo-Upos S. A.

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT? Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce. Renomowani...

  • dzisiaj