Sprzedawca

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:

Wg programu stażu (POWER 3/1 - staż dla osób do 29r.ż)

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Budimex SA

Jeżeli jesteś studentem, którego interesują zagadnienia związane z ekonomią, finansami oraz chciałbyś poznać specyfikę pracy ekonomisty na kontrakcie budowlanym, dołącz do nas! W ramach realizowanej praktyki będziesz wspierał zespół w następujących...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Przewóz osób i towarów. Praca na terenie woj. zachodniopomorskiego, w godz. 7:00-15:00, również w soboty i niedziele. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

  • wczoraj