Operator wózka widłowego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Operator wózka widłowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/0889
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego, wykonywanie prostych prac transportowych oraz za- i wyładunkowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

min 2 miesiące stażu pracy w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

// Sprawdź najnowsze ogłoszenia pracodawców:

Lokalizacja: Polanów

prace zlecone przez kierownika, brygadzistę Wymagania inne:

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

1. prace pomocnicze na linii produkcyjnej2. wstępna obróbka ryby oraz innych produktów spożywczych3. krojenie, filetowanie i porcjowanie ryby oraz innych artykułów spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

  • dzisiaj