Sprzątaczka

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątaczka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń przychodni lekarskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność właściwej organizacji pracy i wykorzystania czasu pracy

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Sporządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, napoje i desery z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń gastronomicznych. Zajmuje się przygotowaniem i produkcją wyrobów i półproduktów kulinarnych. Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany staż -...

  • wczoraj

NES Global Talent

Zakres zadań: Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną. Kierowanie pracą brygad roboczych. Analiza oraz weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej. Organizowanie pracy podwykonawców na...

  • wczoraj