Specjalista do spraw sprzedaży

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Specjalista do spraw sprzedaży
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0959
OBOWIĄZKI:
– bieżąca obsługa klientów w siedzibie firmy oraz telefoniczna obsługa partnerów biznesowych i klientów końcowych;– tworzenie ofert handlowych i obsługa zamówień;– prowadzenie prezentacji sprzedażowych w siedzibie firmy i u klientów;– pozyskiwanie nowych klientów;– obsługa wysyłek kurierskich i pocztowych;- prowadzenie dokumentacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prowadzenie dokumentacji
Uprawnienia: prowadzenie rozmów handlowych
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

osoba nie może być karana, w przypadku zatrudnienia kandydata wymagane będzie zaświadczenie o niekaralności z uwagi na to, iż jest ono niezbędne do uzyskania uprawnień weryfikatora generującego podpisy kwalifikowane, koszt uzyskania zaświadczania ponosi pracodawca

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: Bobolice

prace szkółkarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dobry stan zdrowia

  • wczoraj

Lokalizacja: Sianów

do zadań pracownika będzie należeć uprzątanie terenu po wycince drzew, składanie palet z drewnem, inne prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • wczoraj