Sortowacz odpadów

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sortowacz odpadów
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/22/0453
OBOWIĄZKI:
sortowanie odpadów komunalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Lokalizacja: Rekowo

Praca biurowa i na terenie budowy.System i rozkład czsu pracy: jednozmianowa w godz. od 8 do 16.,Adres miejsca pracy: Rekowo 4; 73-108 Kobylanka. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Inżynieria środowiska Wymagania...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w pracy na proponowanym stanowisku, samodzielność,

  • wczoraj