Sekretarka

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sekretarka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Sekretarka
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2621
OBOWIĄZKI:

obsługa sekretariatu, klientów poradni, sprzętu biurowego, przygotowanie i wysyłka poczty, obsługa programu komuterowego PP

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

kobieta / mężczyzna

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PKO Bank Polski

Lokalizacja: Darłowo

Umowa na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Darłowie

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa drogi: S11 Zakres obowiązków: kompleksowa organizacja budowy kierowanie wykonawstwem robót na budowie zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną terminowa i prawidłowa realizacja zadań pełnienie nadzoru technicznego i finansowego nad...

  • dzisiaj