Robotnik leśny

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Robotnik leśny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0091
OBOWIĄZKI:
Udział w pracach przygotowawczych na powierzchni roboczej do ścinki i zrywki drewna,usuwanie gałęzi i podszytów z bezpośredniego otoczenia drzewa przeznaczonego do ścinki, prace uprzątające wykonywanie po zakończeniu ścinki i zrywki drewna, Prace ochrony i hodowli lasu : zabezpieczenie pni drzew, drzewek przed uszkodzeniami stosownym preparatem, nasadzenia drzewek, grodzenie upraw - szkółek leśnych, pielęgnacja upraw.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie w pracy na...

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Zakres obowiązków: przeprowadzenie procesu zakupowego na potrzeby kontraktu: wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe, zamówienie i realizacja dostaw, realizacja bieżących zapotrzebowań i zamówień wynikłych z codziennych działań na...

  • dzisiaj