Pracownik przetwórstwa rybnego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik przetwórstwa rybnego
Filter

Ogłoszenie numer: 5454383, z dnia 2021-09-08

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Koszalin

Opis stanowiska

  • Praca w godzinach 6.00-14.00;
  • Ręczna i maszynowa obróbka ryb;
  • Prace pomocnicze przy obróbce ryb.

Wymagania

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Dokładność, spostrzegawczość;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca w nowej fabryce spełniającej wszystkie standardy BHP;
  • Respektowane wszystkich praw pracownika;
  • Stabilność zatrudnienia oraz wynagrodzenia;
  • Refundowana opieka lekarska;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

  • wczoraj

Exorigo-Upos S. A.

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT? Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce. Renomowani...

  • wczoraj