Pielęgniarka

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pielęgniarka
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0407
OBOWIĄZKI:
bilans ucznia, badania wzroku,prowadzenie dokumentacji medycznejosoba wybrana
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielgniarka

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 do 6 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

// Sprawdź najnowsze ogłoszenia pracodawców:

Budimex SA

Lokalizacja: Kołobrzeg

Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • dzisiaj

HorizonJobs

Lokalizacja: Koszalin

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto...

  • dzisiaj