Operator piły formatowej

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Operator piły formatowej
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/24/0669
OBOWIĄZKI:
FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

RehaTherapy

U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 20 wizyt tygodniowo) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków zdrowia,...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

SPRAWNA I KULTURALNA OBSŁUGA KLIENTA, ZAPEWNIENIE PEŁNEJ INFORMACJI O SPRZEDAWANYCH TOWARACH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: sprzedawca Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:

  • 2024-09-06