Ogrodnik terenów zieleni

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Ogrodnik terenów zieleni
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/0730
OBOWIĄZKI:
Koszenie trawy, podkaszanie, kopanie, pielęgnacja, układanie trawy z rolki, odchwaszczanie ogrodów, przycinanie, formowanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność formowania roślin, przycinania, dźwiganie dużych ciężarów, umiejętność układania trawy z rolki, obsługa kosiarki, kosy piły łańcuchowej, nożyc, wertykulatora, aeratora, glebogryzarki, opryskiwacza spalinowego, duża dyspozycyjność i możliwość do pracy w każdych warunkach pogodowych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

// Sprawdź najnowsze ogłoszenia pracodawców:

Gemini Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu...

  • dzisiaj

  • dzisiaj