Magazynier - operator wózka ciągnikowego

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Magazynier - operator wózka ciągnikowego
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/24/1931
OBOWIĄZKI:
Transport palet wewnątrz zakładu za pomocą wózka ciągnikowego zgodnie z przeznaczenem. Kontrolowanie stanu palet przewożonych z produkcji. Zatwierdzanie systemowe palet przewożonych z różnych lokalizacji magazynów w zakładzie. Obsługa systemów. Wstawianie palet do strefy wyrobu niezgodnego oraz ich przesunięcia systemowego. Obsługa owijarki. Transport palet między magazynami za pomocą wózka pociągowego w wyznaczonym cyklu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: organizowanie własnej pracy
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: praca pod presją czasu
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

brak przeciwskazań zdrowotnych do obsługi pojazdów w ruchu, umiejętność obsługi wózka pociągowego, mile widziane uprawnienia UDT

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

diagnostyka i naprawa pijazdów firmowych praz przestawicielstwo firmy w regionie (osoba wskazana) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Sławno

- prowadzenie rejestrów spraw wpływających do wydziału- pomoc w pracach przy opisywaniu, zatwierdzaniu i prowadzeniu dokumentacji księgowej wpływającej do wydziału. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

  • wczoraj