Listonosz pieszy lub samochodowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Listonosz pieszy lub samochodowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1959
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie korespondencji i przekazów pocztowych, realizacja planówsprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem tabletu, opracowywanieodpowiedniej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

zgoda na wykorzystanie własnego samochodu do celów służbowych (umowa na kilometrówkę), brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania, sumienność, odpowiedzialność, chęć do nauki, umiejętność obsługi tabletu, gotowość do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu

Lokalizacja: Kołobrzeg

Warunki pracy Praca o charakterze administracyjno-biurowym, jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, w pełnym wymiarze czasu pracy, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, większość czynności wykonywana jest w pozycji...

  • dzisiaj

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kołobrzegu

Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu. Obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych powyżej 4 godzin dziennie i prowadzeniu samochodu służbowego Praca wykonywana jest w budynku nie...

  • dzisiaj