Krojczy pianki

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Krojczy pianki
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0551
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie formatek piankowych, krojenie pianki tapicerskiej. Praca w Koszalinie w godz. 07:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dokładność

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

T-Mobile Polska S.A.

Czego możesz się spodziewać? Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze...

  • wczoraj

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Jeśli: Lubisz pracować z ludźmi i jesteś odważny w kontaktach osobistych i telefonicznych Nie boisz się aktywnie pozyskiwać klientów a cele sprzedażowe nie są Ci obce Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu Jesteś dyspozycyjny w...

  • wczoraj