Instalator

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Instalator
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Instalator
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2072
OBOWIĄZKI:
Instalacja, montaż, kontrola i sporządzanie umów systemów alarmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

spostrzegawczość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sprawność ruchowa, praca powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Nationale-Nederlanden

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie menedżera oraz zespołu Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny...

  • wczoraj

Exorigo-Upos S. A.

Jeśli Twoje zainteresowania związane są z IT? Masz w tym obszarze doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Lubisz pomagać innym? Rozwiązywanie problemów sprawia Ci przyjemność? Zapraszamy do naszego Zespołu Serwisu! Jesteśmy w 23 miastach w Polsce. Renomowani...

  • wczoraj