Wychowawca w programie umacniania rodziny koszalin

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Wychowawca w programie umacniania rodziny koszalin
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2445
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży w placówce wsparcia dziennego, w tym zapewnienie pomocy w nauce szkolnej i organizacji czasu wolnego. Motywowanie i wspieranie beneficjentów programu poprzez pracę w środowisku domowym. Praca z rodziną w oparciu o metodę zarządzania przypadkiem. Współpraca z organizacjami i instytucjami działającymi w środowisku lokalnym na rzecz dzieci i ich rodzin. Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia profesjonalnego wielodyscyplinarnego wsparcia. Dokumentowanie pracy z rodzinami i podopiecznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku: praca socjalna, pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, nauka o rodzinie lub na innym kierunku w zakresie resocjalizacji, pracy socjalnej, pedagogiki pedagogika opiekuńczo- wychowawczej, mile widziane ukończone studia z zakresu terapii pedagogicznej, doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży m.in. w zakresie rozwoju zainteresowań, zwiększania szans edukacyjnych, gotowość do pracy z rodzinami w ich miejscu zamieszkania, doświadczenie w prowadzeniu samochodu, zaświadczenie o niekaralności

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Jeżeli: posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze HR; masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżera; bardzo dobrze znasz prawo pracy oraz przepisy ZUS; znasz program kadrowo-płacowy TETA; poświęcasz czas na...

  • dzisiaj

Jeżeli: masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera; Twoją pasją jest poszukiwanie szans na rozwój biznesu; potrafisz analizować dane i na ich podstawie tworzyć plany sprzedażowe oraz budżet roczny; bierzesz na siebie...

  • dzisiaj