Terapeuta zajęciow

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Terapeuta zajęciow
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0800
OBOWIĄZKI:
prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć terapeutycznych z zakresu terapii zajęciowej m.in. tj.: aatreterapii, ergoterapii, prowadzenie zajęć edukacyjnych, rekreacyjnych, kulturalnych, aktywizowanie i rozwijanie zainteresowań senioró, organizowanie spotkań oraz imprez okolicznościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

dyplom w zawodzie (technik lub wyższe), doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( mile widziane), sumienność, uczciwość, samodzielność, cierpliwość, łatwość nawiązywania kontaktów z osobami w podeszłym wieku i osobami niepełnosprawnymi, empatia, chęć niesienia pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym, mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 3 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawna i profesjonalna obsługa klientów kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem odpowiednie pakowanie towarów stosowanie się...

  • wczoraj