Technik fizjoterapii

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Technik fizjoterapii
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0799
OBOWIĄZKI:
prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć usprawniających ruchowo, rehabilitacyjnych mających na celu podtrzymanie sprawności ruchowej, prowadzenie zajęć sportowo- rekreacyjnych, zapewnienie seniorom dostępu do kultury poprzez uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i sportowych miasta, usprawnianie i motywowanie osób w podeszły wieku do aktywności ruchowej, prowadzenie rehabilitacji w zakresie ergoterapii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

dyplom w zawodzie (technik lub wyższe), doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( mile widziane), sumienność, uczciwość, samodzielność, cierpliwość, łatwość nawiązywania kontaktów z osobami w podeszłym wieku i osobami niepełnosprawnymi, empatia, chęć niesienia pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym, mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

1 600 - 1 920 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • dzisiaj

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • dzisiaj