Technik - branża budowlana

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Technik - branża budowlana
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0853
OBOWIĄZKI:
planowanie i zabezpieczanie potrzeb w zakresie konserwacji i remontów obiektów budowlanych, rozliczanie zadań konserwacyjno-remontowych, planowanie potrzeb w zakresie inwestycji obiektów budowlanych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie średnie budowlane lub wyższe budowlane, znajomość zasad kosztorysowania, znajomość prawa budowlanego

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 254 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • dzisiaj

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • dzisiaj