Superintendent techniczny

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Superintendent techniczny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0477
OBOWIĄZKI:
- nadzór techniczny i utrzymanie w sprawności technicznej podległych statków,- utrzymanie ważności wymaganych prawem bandery i konwencjami międzynarodowymi atestów, certyfikatów,- przygotowywanie statków do inspekcji klasy i audytów zewnętrznych,- planowanie, przygotowywanie i nadzór nad przeprowadzanymi remontami statków,- realizacja zamówień na usługi remontowe, zakup części i urządzeń,- sporządzanie budżetu technicznego i odpowiedzialność za jego realizację. Praca w Kołobrzegu, w godz. 7:00-15:00 również w sobotę i niedzielę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera /środowisko Windows, pakiet MS Office/
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Gotowość do częstych podróży służbowych, umiejętność planowania i zarządzania budżetem, wiedza i doświadczenie w zakresie eksploatacji i remontów statków morskich, doświadczenie w pracy na statku na stanowisku starszego oficera mechanika lub 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku superintendenta technicznego, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

sprzedaż produktów gastronomicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • wczoraj

przygotowywanie posiłków-stołowka ośrodka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • wczoraj