Starszy inspektor ds. obronności

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Starszy inspektor ds. obronności
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0702
OBOWIĄZKI:
realizacja zadań obronnych, militaryzacji i obrony cywilnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku ( preferowane: bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie kryzysowe lub specjalności wojskowe, administracja, prawo ), znajomość przepisów prawa związanego z problematyką stanowiska, a w szczególności z zakresu ustaw: o powszechnym obowiązku ochrony Rzeczypospolitej Polski, o zarządzaniu kryzysowym, o ochronie przeciwpożarowej, ochronie informacji niejawnych, o ochronie danych osobowych, ostanie wojennym, o stanie wyjątkowym, o stanie klęski żywiołowej, obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, zdolność psychiczna i fizyczna do pracy w Służbie Więziennej

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • dzisiaj

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • dzisiaj