Sprzedawca

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Sprzedawca
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0746
OBOWIĄZKI:

Pomoc w obsłudze klienta, układanie towaru

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Lokalizacja: Ustronie Morskie

Sklep ul. Rolna 45 Ustronie Morskie Zarządzanie zespołem sprzedażowym Delegowanie zadań i motywowanie pracowników Zarządzanie gospodarką towarową Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach Zapewnienie funkcjonowania obiektu...

  • dzisiaj

Apteka Dr.Max

Lokalizacja: Kołobrzeg

Magister Farmacji praca dodatkowa/na godziny Poszukujemy Magistrów Farmacji na dodatkowe godziny w Sieci Aptek Dr.Max Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa pacjentów Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych Prawidłowe przyjmowanie i...

  • dzisiaj