Specjalista ds. kadr i płac

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Specjalista ds. kadr i płac
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0192
OBOWIĄZKI:
obsługa kadrowa- płacowa pracowników i współpracowników
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, min. 2 lata doświadczenia zawodowego, praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, bardzo dobra umiejętność naliczania płac

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (POWER 3/1) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj

Wg programu stażu (FP 6/0) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • dzisiaj