Specjalista ds. BHP

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Specjalista ds. BHP

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Koszalin
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i zarządzanie programami bezpieczeństwa,
  • Tworzenie zasad i procedur, oraz dbanie o pozwolenia, by spełniać wymogi prawne.
  • Prowadzenie dokumentacji bezpieczeństwa,
  • Meldowanie incydentów i zapewnienie pracy zgodnej z prawem.
  • Pomaganie firmie w rozbudowie i rozwoju, by poprawić bezpieczeństwo pracy i spełniać normy BHP.
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń BHP zgodnie z przepisami.
  • Nadzór i doradztwo w obszarze zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia w BHP.
  • Znajomość praw BHP i pozaprawnych.
  • Umiejętności MS Office.
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń.
  • Samodzielność, zaangażowanie, asertywność.
  • Wykształcenie w dziedzinie BHP.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Kartę Multisport.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity z ZFŚS (bony, prezenty dla dzieci, wsparcie wypoczynku).

SILVA LS Sp. z o.o.

Zadania na stanowisku: Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych; Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach; Naprawy wagonów i pociągów. Wymagania: Gotowość do podróży służbowych i/lub pracy stacjonarnej w...

  • wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

obsługa biura, strony internetowe, media społecznościowe, obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność obsługi klienta, programów klienta i orientacja na media społecznościowe, orzeczenie o...

  • 2024-05-17