Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/0524
OBOWIĄZKI:
Zbieranie zapotrzebowania i oczekiwań od podmiotu zatrudniającego w celu poznania potrzeb i zrozumienia istoty stanowiska, publikacja ofert na portalach rekrutacyjnych, stronach internetowych, w social mediach i analiza ich skuteczności, przygotowywanie dokumentacji do prowadzonych procesów, aktywne pozyskiwanie kandydatów, budowanie pozytywnych relacji i dbanie o dobry candidate experience, rekrutacja pracowników tymczasowych zgodnie z zamówieniami od klienta i przeprowadzenie kandydata przez proces zatrudnienia, sprawne posługiwanie sie językiem rosyjskim w celu rekrutacji do pracy cudzoziemców ze Wschodu, poszukiwanie sposobów na usprawnienie procesów rekrutacyjnych i ich wysoką skuteczność, docieranie do pasywnych kandydatów z wykorzystaniem różnych kanałów i metod w tym direct search, selekcja aplikacji kandydatów, sterowanie procesem adaptacji nowego pracownika-określenie nie zbędnego zakresu i czasu przyuczania dla nowych i mających doświadczenie pracowników obejmujących dane stanowisko, wyjazdy służbowe w celach rekrutacyjnych kandydatów. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe jako specjalista ds. rekrutacji pracowników, umiejętność rekrutacji pracowników, posiadanie własnych kanałów rekrutacyjnych, mile widziana znajomość systemu ATS (praca na HRappka), języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

sprzedaż produktów gastronomicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • wczoraj

przygotowywanie posiłków-stołowka ośrodka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • wczoraj