Spawacz

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Spawacz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Spawacz
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0977
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: manualne i automatyczne spawanie elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG
Uprawnienia: spawanie

Wymagania inne:

umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi, umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność, uczciwość, wykształcenie min. techniczne, zdolności manualne, samodzielność w rozwiązywaniu zaistniałych problemów, uprawnienia MIG/TIG, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprzęt

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: Bobolice

prace szkółkarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dobry stan zdrowia

  • wczoraj

Lokalizacja: Sianów

do zadań pracownika będzie należeć uprzątanie terenu po wycince drzew, składanie palet z drewnem, inne prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • wczoraj