Ślusarz

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Ślusarz
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Ślusarz
Miejsce pracy: Tychowo
Numer: StPr/21/0634
OBOWIĄZKI:

gradowanie, szlifowanie, wiercenie i rozwiercanie otworów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tychowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

pomoc i wykonywanie nawierzchni z kostek betonowych, pomoc przy ustawianiu ogrodzeń betonowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie zawodowe ( mile widziane), prawo jazdy kat. B ( mile widziane),...

  • wczoraj

SMYK S.A.

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

  • wczoraj