Robotnik drogowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Robotnik drogowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1438
OBOWIĄZKI:
Koszenie poboczy, uzupełnianie poboczy, układanie kostki brukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy z zespołem

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

spełnianie w stosunku do dziecka czynności obsługowych, pomoc w korzystaniu z toalety, organizowanie wypoczynku, udział w spacerach i wycieczkach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna...

  • wczoraj

praca z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: wykształcenie wyższe pedagogiczne oligofrenopedagogika, autyzm, pedagogika specjalna, doświadczenie w...

  • wczoraj