Referent ds. kadrowo-płacowych

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Referent ds. kadrowo-płacowych
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Darłowo
Numer: StPr/21/0082
OBOWIĄZKI:

Wg programu stażu (RPO 6/3)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Darłowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac przy rusztowaniach, elewacjach itp, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie takich materiałów jak beton, gips czy zaprawa murarska, ładowanie i rozładowanie materiałów budowlanych, wszelkie prace...

  • wczoraj

Lokalizacja: Bonin

prace tynkarskie, ociepleniowe, malarskie, zbrojarskie, ciesielskie, szalunkowe oraz transport ręczny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: kwalifikacje bądź...

  • wczoraj