Recepcjonista

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Recepcjonista
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/21/1542
OBOWIĄZKI:
Obsługa recepcji. Praca w Kołobrzegu w godz. 6:30-14:30, 14:30-22:30 również w soboty i niedziele.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym

Wymagania inne:

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Lidl sp. z o.o. sp.k.

Lokalizacja: Ustronie Morskie

Sklep ul. Rolna 45 Ustronie Morskie Zarządzanie zespołem sprzedażowym Delegowanie zadań i motywowanie pracowników Zarządzanie gospodarką towarową Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach Zapewnienie funkcjonowania obiektu...

  • dzisiaj

Apteka Dr.Max

Lokalizacja: Kołobrzeg

Magister Farmacji praca dodatkowa/na godziny Poszukujemy Magistrów Farmacji na dodatkowe godziny w Sieci Aptek Dr.Max Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa pacjentów Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych Prawidłowe przyjmowanie i...

  • dzisiaj