Recepcjonista

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Recepcjonista
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Mścice
Numer: StPr/20/2464
OBOWIĄZKI:
Szeroko pojęta obsługa klienta, meldunki i wymeldunki, rozliczanie pobytów, sprzedaż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Mścice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

kontakt z klientem, pozyskiwanie klientów, tworzenie planów sprzedaży Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

  • dzisiaj

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac przy rusztowaniach, elewacjach itp, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie takich materiałów jak beton, gips czy zaprawa murarska, ładowanie i rozładowanie materiałów budowlanych, wszelkie prace...

  • dzisiaj