Ratownik wodny

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Ratownik wodny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/21/0319
OBOWIĄZKI:
Bursztyn Medical Spa & Wellness zatrudni ratownika wodnego. Zapewniamy doskonałą atmosferę, atrakcyjne warunki, dofinansowanie do wyżywienia, premię okazjonalne oraz możliwość zakwaterowania.Zakres obowiązków:1. Stałe obserwowanie obszaru basenu i niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej,2. Kontrolowanie stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się,3. Prowadzenie gimnastyki w wodzie,4. Oczyszczanie powierzchni i dna obszaru przeznaczonego do kąpieli z wszystkich przedmiotów mogących spowodować skaleczenie lub inny nieszczęśliwy wypadek,5. Kontrola stref dla umiejących i nie umiejących pływać,6. Utrzymanie porządku na swoim miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : kurs ratownika wodnego[Umiejętność 1] : Kurs w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Nationale-Nederlanden

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu pracę w doświadczonym zespole szeroką ofertę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kafeterię benefitów np. karta MultiSport, bilety...

  • dzisiaj

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • dzisiaj