Przetworca ryb

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Przetworca ryb
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie
Miejsce pracy: Białogard
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej związanej z obróbką i przetwarzaniemryb,mycie,krojenie,filetowanie, porcjowanie świeżych ryb, pakowanie gotowego produktu na tacki, prowadzenie prac
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w pracy fizycznej lub na produkcji,mile widziane również znajomość języka angielskiego,chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywane,obowiązki,szybkość w wykonywanej pracy,zdolności manualne,dokładność,prawo jazd

Miejsce pracy:

Białogard

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Bank Pocztowy S.A.

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów...

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

Wg programu stażu (FP 6/3) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • dzisiaj