Pracownik produkcji

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik produkcji
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0798
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcjhi i przy maszynach do obróbki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Pomorskie Centrum Miesne

Oczekujemy: Czynne prawo jazdy kat.B; Dobrego stanu zdrowia; Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania); Mile widziane doświadczenie w dostawach towarów. Zadania na stanowisku: Załadunek oraz rozładunek towarów; Wypełnianie dokumentacji...

  • dzisiaj

UNIBEP S.A.

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za: Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami, Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z...

  • dzisiaj