Pracownik porządkowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik porządkowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Bonin
Numer: StPr/24/0870
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biur, socjali, korytarzy, szatnie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami i emerytów

Miejsce pracy:

Bonin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

// Sprawdź najnowsze ogłoszenia pracodawców:

Lokalizacja: Polanów

prace zlecone przez kierownika, brygadzistę Wymagania inne:

  • dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

1. prace pomocnicze na linii produkcyjnej2. wstępna obróbka ryby oraz innych produktów spożywczych3. krojenie, filetowanie i porcjowanie ryby oraz innych artykułów spożywczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

  • dzisiaj