Pracownik kancelaryjny

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik kancelaryjny
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/24/0839
OBOWIĄZKI:
przygotowanie korespondencji do wysyłki, obsługa oprogramowania - Poczta Polska, zapisy w dzienniku korespondenccyjnym, archiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

extraDACH

Lokalizacja: Kołobrzeg

Twój zakres obowiązków aktywna sprzedaż, rzetelna obsługa klientów w terenie, obsługa bieżących zamówień, przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, ciągła poprawa jakości obsługi klienta, zapewnienie stałego...

  • dzisiaj

extraDACH

Twój zakres obowiązków aktywna sprzedaż, rzetelna obsługa klientów w oddziale i w terenie, obsługa bieżących zamówień, przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, ciągła poprawa jakości obsługi klienta, zapewnienie...

  • dzisiaj