Pracownik budowlany konserwator

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pracownik budowlany konserwator
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/1956
OBOWIĄZKI:
dojazd do miejsc w których zgłaszane są awarie przez administratorów budynków na terenie całego miasta, usuwanie usterek za pomocą odpowiednich narzędzi i materiałów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prowadzenie samochodu (prawo jazdy kategorii B)

Wymagania inne:

kwalifikacje bądź doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy; Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną; Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż; Nadzór nad realizacją prac na budowie pod...

  • wczoraj

ENERGA-Operator SA

Energa - Operator SA Oddział w Koszalinie, Wydział Zarządzania Ruchem Miejsce pracy: Koszalin Nr ref.: LP/11/KJK/IVI/2020 Oferta ważna do: 31.12.2021 Jeśli posiadasz: wykształcenie wyższe techniczne lub średnie technicznego o profilu...

  • wczoraj