Pracownik biurowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik biurowy
Filter
MPiPS - PGP
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: PSZ-ZOPS/29258087
OBOWIĄZKI:
obsługa biura, prowadzenie dokumentacji biurowej, odbieranie telefonów, realizacja zadań zleconych, kontakt z pracownikami, kontakt z kontrahentami, realizacja zadań zleconych, obsługa poczty email, kontakt z księgowością i kadrami, kompletowanie dokumentacji, rozliczanie budów, rozlicznaie godzin pracy pracowników, reprezentowanie firmy w urzędach,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Mile widziany język rosyjski w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

Wynagrodzenie brutto:

1 700 - 1 000

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP

VINCI Facilities Polska Sp. z o.o.

Co oferujemy? Zróżnicowane zadania i dynamiczne środowisko pracy – obsługiwane przez nas budynki „żyją własnym życiem”, ale im dłużej je znasz i lepiej o nie dbasz, tym mniej niespodzianek sprawiają Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na...

  • dzisiaj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa: S11 Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych drogowych/mostowych monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją...

  • dzisiaj