Pracownik biurowy

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pracownik biurowy
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/1970
OBOWIĄZKI:

prowadzenie korespondencji spółki, przygotowywanie umó i dokumentów firmowych, porządkowanie dokumentacji, zaopatrzenie firmy w środki chemiczne, produkty kuchenne, materiały biurowe, pomoce dydaktyczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe (kwalifikacje bądź doświadczenie zawodowe)

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa: S11 Zakres obowiązków: planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych; sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót; współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż; przygotowywanie...

  • dzisiaj

przyjmowanie, wydawanie towarów w magazynie płyt meblowych, załadunek i rozładunek towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: uprawnienia do obsługi wózka...

  • wczoraj