Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: starszy referent

  1. Strona główna
  3. Pozostali pracownicy obsługi biurowej/stanowisko: starszy referent
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0785
OBOWIĄZKI:
- USTALANIE PRAWA DO ŚWIADCZEŃ Z UBEZPIECZENIA EMERYTALNO-RENTOWEGO, OBLICZANIE ICH WYSOKOŚCI ORAZ KIEROWANIE AKT SPRAWY DO POSTĘPOWANIA ORZECZNICZEGO- OPRACOWANIE DECYZJI W ZAKRESIE ŚWIADCZEŃ EMERYTALNO-RENTOWYCH- USTALANIE OKOLICZNOŚCI POWSTANIA NADPŁAT I NIEDOPŁAT EMERYTUR I RENT ORAZ DODATKÓW DO EMERYTUR I RENT- USTALANIE WYSOKOŚCI POTRĄCEŃ Z EMERYTUR I RENT Z TYTUŁU ZALEGŁYCH SKŁADEK, NADPŁAT ORAZ INNYCH TYTUŁÓW- USTALANIE I POBIERANIE ZALICZKI NA PODATEK DOCHODOWY I SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE ZDROWOTNEMILE WIDZIANE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEKOMPLET DOKUMENTÓW NALEŻY SKŁADAĆ OSOBIŚCIE UB PRZESYŁAĆ LISTOWNIE NA ADRES KRUS OR KOSZALIN, 75-845 KOSZALIN UL. SŁOWIAŃSKA 5, ZGODNIE Z WYTYCZNYMI ZAWARTYMI W OGŁOSZENIU ZAMIESZCZONYM NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.BIP.KRUS.GOV.PL W ZAKŁADCE ,,PRACA W KRUS" A NASTĘPNIE ,,OR W KOSZALINIE"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O UBEZPIECZENIU SPOŁECZNYM ROLNIKÓW I STATUTU KRUS
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ USTAWY O EMERYTURACH I RENTACH Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Analiza dokumentacji technicznej; Organizowanie przebiegu prac budowlanych; Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót; Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn; Organizowanie pracy...

  • wczoraj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • wczoraj