Pomocnik stolarza - operator okleiniarki

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pomocnik stolarza - operator okleiniarki
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/0437
OBOWIĄZKI:
obsługa okleiniarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

kwalifikacje bądź doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Nationale-Nederlanden

 Zapewniamy jeden z najlepszych pakietów korzyści:Stały dochód podstawowy plus jeden z najkorzystniejszych systemów premiowych na rynku (bez limitu)Ubezpieczenie grupowe i kartę Benefit SystemsSamochód służbowy, kartę flotową, laptop, telefon komórkowy,...

  • 31.03.2020

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Lokalizacja: Darłowo

wg stanowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: Białogard

wg.umowyWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Staranna obsługa kasy fiskalnej, Dbanie o zachowywanie należytego porządku w miejscu pracy, Sprzedaż towarów i przyjmowanie zapłat na zakupiony przez klienta produkt, Wydawania klientom paragonów, faktur czy rachunków, Odbieranie dostarczanego do sklepu...