Pomocnik mechanika, wulkanizatora

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pomocnik mechanika, wulkanizatora
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/0187
OBOWIĄZKI:
wymiana części samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

znajomość zagadnień w zakresie mechaniki samochodowej i wulkanizacji, brak przeciwwskazań zdrowotnych

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: prowadzenie dokumentacji zgodnie z zasadami kontraktu i warunkami umowy, sporządzanie zapytań ofertowych, przygotowanie kart obmiarów, przygotowanie dokumentacji do rozliczenia, przygotowanie przejściowych świadectw...

  • wczoraj

Budimex SA

Do Twoich zadań należeć będzie: przygotowywanie przedmiarów robót, przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom, prowadzenie dystrybucji dokumentacji, przygotowywanie zapytań ofertowych, sprawdzanie zgodności zakresu...

  • wczoraj