Pomocnik kierowcy (m/k)

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pomocnik kierowcy (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Koszalin
Nr ref.: PK/KOS/0721
Obowiązki:
  • pomoc kierowcy przy wyładunku towarów unoszenie do 20 kg jednorazowo.
Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat,
  • aktualna książeczka sanepidu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • praca od poniedziałku do piątku (jeśli pojawi się sobota pracująca, wtedy poniedziałek wolny),
  • system pracy 1-zmianowy (06:00-14:00),
  • możliwość zatrudnienia od zaraz,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

PEKABEX

Lokalizacja: Sianów

Opis stanowiska: Analiza dokumentacji technicznej; Organizowanie przebiegu prac budowlanych; Kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót; Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn; Organizowanie pracy...

  • dzisiaj

PEKABEX

Opis stanowiska: Organizacja placu budowy Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót Udział w procesie ofertowania i...

  • dzisiaj