Pomoc kuchenna

  1. Praca Koszalin
  2. Praca
  3. Pomoc kuchenna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie
Miejsce pracy: Sławno
Numer: StPr/21/0820
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie posiłków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja: Bobolice

Budowa drogi: S11 Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych mostowych monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą...

  • wczoraj

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

System pracy: 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) 7 dni w tygodniu. ZAKRES ZADAŃ: praca stacjonarna wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych tworzenie raportów i...

  • wczoraj