Pomoc kuchenna

  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pomoc kuchenna
Filter
Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/20/2495
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, utrzymanie miejsca pracy w czystości i porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

książeczka sanitarna, 3 miesiące doświadczenia na stanowisku pomoc kuchenna

Miejsce pracy:

Koszalin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: Kołobrzeg

Jeżeli: masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera; Twoją pasją jest poszukiwanie szans na rozwój biznesu; potrafisz analizować dane i na ich podstawie tworzyć plany sprzedażowe oraz budżet roczny; bierzesz na siebie...

  • dzisiaj

Jeżeli: posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalistycznym w obszarze HR; masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku menedżera; bardzo dobrze znasz prawo pracy oraz przepisy ZUS; znasz program kadrowo-płacowy TETA; poświęcasz czas na...

  • dzisiaj